OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - ARCHIWUM / Mistrzostwa Województwa Opolskiego w unihokeju chłopców

IMG_1894.JPG,

Drużyna chłopców z Sidziny zdobyła na Mistrzostwach Województwa Opolskiego srebrny medal, jest to bardzo wielki sukces naszej szkoły. W pierwszym meczu z drużyną ze Skoroszyc chłopaczki strzeliły cztery bramki ( Bojo-2, Kokosz-1, Spiżu-1 ) i wygrali mecz 4-0. W następnym meczu zmierzyli się z drużyną z Krapkowic i wygrali 5-3 ( Bojo-3, Kokosz-1, Grzegżuła -1 ). Ostatni mecz walka o Mistrzostwo Województwa z sąsiadami z Lasocic, piękna walka w pierwszej tercji, ale niestety pojawiły się błędy w drugiej tercji i strata bramki. Im dalej tym gorzej, dekoncentracja, rezygnacja i porażka 1-7. ( Bojo ). Wielki sukces chłopców, znakomita gra i wielkie możliwości na przyszłość. Praca, praca i tylko praca , plus myślenie na boisku i poza nim. Chłopaki -  myślenia na boisku, aktywnej pracy na zajęciach oraz koncentracji na tym co robicie i będą jeszcze większe sukcesy.

Skład drużyny :Bartosz Hołodniak, Dominik Grzech, Michał Dubiel, Jakub Kokoszka, Rafał Bojkowski, Kamil Spiżak, Maksymilian Ochnik, Dawid Setla, Kacper Strzśniewski, Oscar Gadawski, Sebastian Zając. Drużynę przygotował trener pan Mirosław Tulik.

• Data aktualizacji: 2024-05-16 13:16